Odpracování brigád

13.08.2017 13:29

Jak někteří z vás chtěli, tak jsem odstranil tabulku s množstvím odpracovaných hodin. Tím se však odpracování hodin nezbavili. Chci jen připomenout, že někteří z vás si ještě 10 hodin neodpracovali. A určitě to není nedostatkem pracovních možností. Tráva neustále roste a i jiné práce jsou nutné udělat. Stačí se jen připomenout správci. Odpracované hodiny jsou povinností každého člena a proto by k tomu měl i přizpůsobit svůj osobní čas a najít během roku aspoň těch 10 hodin na práci pro spolek. Aby okolí rybníka bylo pěkné, musí někteří členové odpracovat mnohem více než 10 hodin. Je to prostě nutné! Proto nebude žádná benevolence jako v minulých letech a na výroční schůzi se to bude muset vyřešit.